Ingrid Geesink

Expo what the photo @ Willem Twee Den Bosch

Expo what the photo @ Willem Twee Den Bosch

Blog | news
what the photo logo klein - What the photo, Willem Twee Den Bosch, 7-18 August 2019

What the photo, Willem Twee Den Bosch, 7-18 August 2019

Geesinki W2 vegan-1 -
Geesinki W2 vegan-2 -

Expo what the photo @ Willem Twee Den Bosch

Jaaaa! We hangen!

What the photo, Willem Twee Den Bosch, 7-18 August 2019


WHAT THE PHOTO | 7 t/m 18 augustus 2019 | Opening: zaterdag 10 augustus 15.30 uur 

Fotografie gaat al lang niet meer om het registreren van de werkelijkheid, om het vangen van het moment. Fotografie heeft zich ontwikkeld tot een autonome discipline in de kunst. Op allerlei manieren worden de grenzen verkend, het medium opgerekt, de traditionele disciplines uitgedaagd. Crossovers met andere kunstuitingen en werkvormen zijn het nieuwe zwart; schilderkunst, grafiek, installaties, performance, 3D beeld, film en geluid hebben hun weg gevonden naar het fotografische. En dat is waar het schuurt en kriebelt, aan de randen waar het bubbelt en waar het gebeurt. 

Tien autonome beeldmakers laten met WHAT THE PHOTO zien hoe fotografie als medium is gegroeid en opgerekt. Fotografie is de basis van hun werk, maar eerder een start- dan eindpunt. Ieder op zijn eigen wijze en met verschillende technieken geven de makers vorm aan een wereld om ons heen die allesbehalve statisch is. Want de tijd dat fotografie in een hokje paste is niet meer…

Laat je meevoeren naar de randen van het medium… Maar kom vooral zelf kijken naar WHAT THE PHOTO van 7 t/m 18 augustus 2019 bij de Willem Twee in Den Bosch, Boschdijkstraat 100,  5211 VD ‘s-Hertogenbosch.


GASTCURATOR

Maarten Ketelaars

DEELNEMENDE KUNSTENAARS

Tobias Asser (NL) http://www.tobiasasser.com

Jasmijn Duterloo (NL) http://www.jasmijnduterloo.nl

Ingrid Geesink (NL) https://www.geesinki.com

Dagmar Hettinga (NL) https://www.dagmarhettinga.com

Els Kocken (NL) http://www.elskockenphotography.nl

Marlene Lamberti (FR) https://marleneegealamberti.com

Arjan Post (NL) https://www.arjan-post.nl

Bram Smulders (NL) https://www.bramsmulders.nl

Luise Zibolsky (NL) https://luisezibolsky.com

Maarten Ketelaars (NL) https://maartenketelaars.com